KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15707133
nr 1570 7133
Gustaf Magnusson
(1890-1957), Sverige
Oljemålning, Af Chapman. Signerad. Olja på duk, 60x90 cm, yttermått inklusive ram: 70x102 cm
Gustaf Magnusson, svensk målare född 1890, död 1957.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 19:47:37
15/10 23:07:36
Gustaf Magnusson
Läs mer om Gustaf Magnusson